„Kino Kobiet” w Heliosie


26 stycznia o godz. 18 w poznańskim Heliosie w cyklu „Kino Kobiet” zobaczyć będzie można film „8 rzeczy których nie wiecie o facetach”. Seans poprzedzony będzie licznymi atrakcjami. Patronat sprawuje „Nasz Głos Poznański”.

26 stycznia fanki Kina Kobiet będą mogły przedpremierowo zobaczyć porywającą komedię „8 rzeczy których nie wiecie o facetach” z plejadą gwiazd wielkiego ekranu! O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci, znowu ruszają do akcji…

Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W kolejnej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

Motywem przewodnim styczniowych spotkań będą kostiumy słynnych postaci filmowych! W końcu trwa karnawał, niech więc królują kreatywne przebrania w stylu Hollywood! Kino Kobiet to jedyne w swoim rodzaju połączenie wyjątkowych pokazów filmowych, chwili wytchnienia oraz świetnej zabawy w kobiecym gronie, a także wielu atrakcji i konkursów.

Mieliśmy dla Czytelniczek jedno dwuosobowe zaproszenie. Konkurs trwał do 24 stycznia, do godz. 20. Laureatkę poprosiliśmy o pilne potwierdzenie (do jutra godz. 11), że wykorzysta bilety.

Więcej o wydarzeniu: https://www.helios.pl/50,Poznan/KinoKobiet/

Zobacz inne nasze konkursy – kliknij tutaj

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

 

Dodaj komentarz