Kaja jest już gotowa, a Ty? – wójt gminy Czerwonak szuka dla niej domu


Trwa kampania „Daj głos – daj dom”, której celem jest znalezienie chętnych do adopcji psów, które trafiły do Schroniska dla Zwierząt w Skałowie z terenu gminy Czerwonak.

Rok temu wójt gminy Czerwonak Marcin Wojtkowiak otworzył swój dom dla Figo, zamieniając kraty schroniska na przytulne cztery ściany. W tym roku wójt osobiście zachęca swoich mieszkańców do adopcji psów, które trafiły do Schroniska dla Zwierząt w Skałowie z terenu gminy Czerwonak.

W spocie promocyjnym poznajemy pięciu psich bohaterów: Kodaka, Kimi, Kowu, Kluskę i Kaję, które czekają na nowy dom w zamian oferując przyjaźń na całe życie.

Wkrótce każdy z nich trafi na plakaty, gdzie opowiedzą nam o sobie.

Adopcja psa lub kota to wspaniała przygoda, ale również wielka odpowiedzialność.

Dlatego w przygotowanej kampanii organizatorzy chcą także edukować, poruszając m.in. tematy takie, jak: opieka nad psim seniorem, czipowanie i prewencyjne oznakowanie zwierząt czy adopcja krok po kroku.

Przygotowana została podstrona internetowa, na której mieszkańcy znajdą podstawowe informacje w tym zakresie:
https://czerwonak.pl/pl/ochrona-srodowiska/informacje/zwierzeta-63/daj-glos-daj-dom-adoptuj-psa-ze-schroniska-dla-zwierzat-w-skalowie/1299

Link do spotu promocyjnego opublikowanego na profilu Facebook wójta gminy: https://www.facebook.com/wojt.marcin.wojtkowiak/videos/484764902662907.

Fot. Zuzanna Frankowska

 

Dodaj komentarz