Julia Mróz akustycznie w Tarnowie Podgórnym


O 19-letniej studentce Akademii Muzycznej w Poznaniu i mieszkance gminy Tarnowo Podgórne, Polska usłyszała już niejednokrotnie. Najwięcej emocji wzbudził jednak jej ostatni występ w Szansie na Sukces, kiedy to charyzmatyczna artystka, wygrała odcinek, podczas którego gościem specjalnym była Cleo. Chwilę wcześniej Julię Mróz można było oglądać w dziesiątej, jubileuszowej edycji programu The Voice of Poland, w drużynie Michała Szpaka.

Kilkanaście dni temu piosenkarka wystąpiła podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnowie Podgórnym, a dwa dni wcześniej wzięła udział w koncercie mieszkańców gminy Tarnowo Podgórne „W rytmie serca WOŚP”.

Na co dzień Julia jest klarnecistką oraz solistką-wokalistką Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Tarnowo Podgórne. Możemy ją również posłuchać na deskach scen poznańskich i oczywiście na portalach społecznościowych, takich jak YouTube, Instagram czy Facebook. Jej występ dla słuchaczy GOK SEZAM, choć w przestrzeni internetowej, będzie obfitował, w nieco szerszy niż do tej pory zamieszczany w sieci, repertuar.

„Julia Mróz akustycznie” – koncert 20 lutego o godz. 18, transmisja z Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym na youtube.com/goksezam oraz facebook.com/goksezam. MW

Fot. Materiały Prasowe

Dodaj komentarz