Jasielska 8C – nowy projekt mieszkaniowy na Podolanach


Grupa Inwest wprowadza na poznański rynek nową inwestycję deweloperską. Najnowszy projekt Jasielska 8C jest już w sprzedaży. Na Podolanach powstanie osiedle z ponad 370 mieszkaniami, a struktura proponowanych lokali zadowoli zarówno singli, rodziny jak i klientów inwestycyjnych. Budowa I etapu już ruszyła.

Jasielska 8C

Deweloper Grupa Inwest to już 5 lat działalności na rynku poznańskim, a w tym okresie blisko 800 lokali przekazanych nowym mieszkańcom. Po sukcesie zakończonych w ostatnim czasie inwestycji – Osiedle Naramowice, Nova Łacina i Wilda Corner spółka przygotowała nowy projekt deweloperski. Do sprzedaży trafiła już inwestycja Jasielska 8C, zlokalizowana na poznańskich Podolanach. W I etapie powstanie budynek w kształcie litery „L”., o architekturze zaprojektowanej z dbałością o każdy detal. Na VII kondygnacjach powstanie 166 mieszkań o powierzchni od 28 do 116 mkw. Tym samym do wyboru będą zarówno kawalerki jak i lokale 2-, 3-, 4- i 5- pokojowe. Ostatnia kondygnacja to także mieszkania dwupoziomowe, które zostaną uzupełnione o przestronne tarasy gwarantujące wygodę i możliwość wyeksponowania zieleni. Nie zabraknie jej z pewnością również na ogródkach przynależnych do lokali na parterze. Przyszłych mieszkańców zadowoli również hala garażowa oraz dodatkowe miejsca postojowe przed budynkiem. Nie zabraknie komórek lokatorskich, stacji ładowania samochodów elektrycznych, a każda klatka będzie wyposażona w cichobieżną windę. Budowa I etapu, czyli pierwszego budynku już trwa. Planowany termin ukończenia deweloper zapowiada na I kwartał 2025 roku. Ceny rozpoczynają się od 8.900 złotych brutto za mkw. Docelowo osiedle będzie składać się z 3 budynków wielorodzinnych, łącznie ponad 370 lokali. – Możliwość wpływania na architektoniczny rozwój Poznania zobowiązuje nas do tworzenia przestrzeni przyjaznej mieszkańcom, gwarantującej bezpieczeństwo i komfort. Tak odbierane są wszystkie nasze zrealizowane projekty. Tak również będzie przy ulicy Jasielskiej na Podolanach – mówi Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest.

Doskonale zorientowany klient na rynku mieszkaniowym zwróci uwagę nie tylko na własne cztery kąty, ale także na lokalizację. Podolany to zielona dzielnica położona w północno – zachodniej części Poznania. Łączy zalety miejskiej infrastruktury z podmiejskim klimatem pełnym zieleni i terenów rekreacyjnych. Położenie nowej inwestycji Grupy Inwest umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta, jak i głównych węzłów komunikacyjnych. Rodziców zadowoli dobre zaplecze szkolno-oświatowe oraz handlowo–usługowe. Miłośnicy aktywności fizycznej znajdą tu liczne trasy rowerowe i ścieżki spacerowe, a także obiekty sportowe. W pobliżu znajdują się jeziora: Rusałka i Strzeszyńskie.

Dodaj komentarz