Na Międzynarodowych Targach Poznańskich można już odwiedzać Jarmark Świąteczny. Jego otwarcie uświetnił występ Kasi Wilk, który wprowadził uczestników w wyjątkowy nastrój inaugurujący tegoroczne wydarzenie.

Na odwiedzających czekają dobrze znane i lubiane atrakcje, które co roku przyciągają tłumy: m.in. diabelski młyn, oferujący widok na rozświetlony, świąteczny Poznań, naturalne lodowisko z prawdziwym lodem, ponownie dostępne dla miłośników zimowych aktywności, urokliwe karuzele dla najmłodszych. Goście będą mogli poczuć się jak prawdziwy Święty Mikołaj, zasiadając w jego fotelu lub odbywając lot saniami w specjalnym symulatorze. Powrócił w to miejsce kultowy Łoś Marcin, który jak zawsze będzie zabawiał odwiedzających poznańską gwarą.
W tym roku pojawiła się również zupełnie nowa atrakcja – spektakularny 40-metrowy booster. To propozycja dla tych, którzy szukają świątecznej adrenaliny.
Cały teren jarmarku zdobią tysiące lampek oraz specjalne instalacje świetlne, idealne do wykonania niezapomnianych świątecznych zdjęć. Organizatorzy przygotowali też strefę gastronomiczną. Na odwiedzających czeka m.in grzane wino, gorąca czekolada, pyszna zimowa herbata, szeroki wybór dań z grilla czy świątecznych smakołyków. Na jarmarku jest także scena, na której w weekendy odbywać się będą niezapomniane koncerty. Publiczność będzie mogła posłuchać zarówno świątecznych melodii jak i występów popularnych gwiazd.
