Jakie gwiazdy zagrają w Poznaniu?


Dawid Podsiadło, sanah, Ralph Kamiński czy Dawid Kwiatkowski – to tylko niektóre polskie gwiazdy, jakie w tym roku zagrają w Poznaniu. Nie zabraknie też głośnych nazwisk z innych krajów, takich jak Chris Botti czy Nigel Kennedy. Tradycyjnie też na Cytadeli będzie można posłuchać Męskiego Grania. 2024 zapowiada się koncertowo!

W Poznaniu zagra Dawid Podsiadło.
W Poznaniu zagra Dawid Podsiadło. Fot. Mateusz Kostrzewa.

Już za kilka tygodni w Sali Ziemi Poznań Congress Center zaśpiewa Ralph Kaminski & MBBiTW w koncercie „To bal jest nad bale”, kończącym trasę projektu „Bal u Rafała”. Ralph Kaminski w 2021 r. otrzymał prestiżowy Paszport „Polityki”, wydał cztery albumy: „Morze”, „Młodość”, „KORA” oraz najnowszy „Bal u Rafała” – wszystkie uzyskały status Złotej Płyty. W Poznaniu zaśpiewa 9 lutego.

Z kolei 15 lutego – również w Sali Ziemi PCC – wystąpią Leszek Możdżer oraz Adam Bałdych – dwa wielkie nazwiska polskiego jazzu. Zagrają m.in utwory z płyty „Passacaglia” – elektryzującego albumu opartego na muzycznym dialogu dwóch artystów.

Marzec w Poznaniu będzie koncertowy – już 2.03. Dawid Kwiatkowski wystąpi w Klubie Muzycznym B17. Artysta po dwóch latach powraca na scenę z nową płytą „Pop romantyk”.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz