Jak nie teraz to kiedy!?


Bardzo mocno wierzę w siebie, a także pozostałych kolegów. Jestem głęboko przekonany, że będzie dobrze, bo jeśli nie teraz to kiedy? – pyta retorycznie Robert Lewandowski.

 

24.05.2012 SESJA REPREZENTACJI POLSKI

 

– Teraz potrzeba nam już tylko wiary w nas oraz wsparcia wszystkich kibiców. Przydałoby się też odrobinę sportowego szczęścia. Jeśli do tego wszystkiego będą nas omijały kontuzje, to jestem przekonany, że będzie dobrze – mówi Robert Lewandowski, napastnik reprezentacji Polski oraz jedna z gwiazd Borussii Dortmund.

– Jestem w 100% pewien, że przez ostatnie lata udało się nam wszystkim stworzyć, zbudować co najmniej przyzwoitą reprezentację Polski. Bardzo mocno wierzę w siebie, a także pozostałych kolegów. Jestem głęboko przekonany, że będzie dobrze, bo jeśli nie teraz to kiedy? – pyta retorycznie były gracz poznańskiego Lecha. Po chwili dodając: – Ostatnie sparingi nasze treningi oraz ciężka praca, którą wykonaliśmy w Austrii zaprocentuje. Zaczynamy, czy nawet już tworzymy zgrany kolektyw. Jesteśmy zespołem. W tej właśnie zespołowości ma być nasza główna siła podczas turnieju w Polsce i na Ukrainie. Teraz potrzeba nam już tylko wiary w nas oraz wsparcia wszystkich kibiców. Przydałoby się też odrobinę sportowego szczęścia. Jeśli do tego wszystkiego będą nas omijały kontuje, to jestem przekonany, że będzie dobrze! – podsumowuje z dużym optymizmem w głosie popularny „Lewy”

Łukasz Klin

Współpraca: ASinfo (www.asinfo.pl)

Dodaj komentarz