Inwestycja Quadro Development osiągnęła stan surowy


U zbiegu ulic: Głównej i Smolnej w Poznaniu powstaje kameralny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 47 mieszkań o powierzchni od 29 do 89 m kw. Widoczne są regularne postępy. Inwestycja Quadro Development osiągnęła praktycznie już docelową wysokość i stan surowy. Postępują kolejne prace i w tym roku realizacja zostanie zakończona.

Quadro Development

Najnowsza inwestycja od Quadro Development znajduje się blisko kameralnego rynku o nazwie Rynek Wschodni. Właśnie stąd pomysł na takie nazwanie inwestycji deweloperskiej. Od momentu prac, budynek z miesiąca na miesiąc powiększa się. Aktualnie osiągnął docelową wysokość czwartej kondygnacji. Następuje montaż stolarki okiennej i pokrycia dachowego, co oznacza, że niedługo będzie gotowy stan surowy zamknięty. Lokale mieszkalne mają ścianki działowe i nastąpi wylewanie posadzek. Ponadto zostały zakończone prace w podziemnej hali garażowej. – W praktyce to oznacza, że zostanie „zamknięty” stan surowy. Wówczas, już po montażu stolarki okiennej, skupimy się na pracach wewnątrz, jak i na elewacji budynku wielorodzinnego. W drugiej połowie tego roku zakończymy realizację, a następnie dokonamy wszelkich odbiorów, zgodnie z przepisami i przekażemy klucze klientom. Natomiast teraz skupiamy się na bieżących działaniach i obsłudze klientów, których przybywa, także za sprawą łagodzenia kryteriów kredytowych przez banki – mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

W ramach inwestycji zlokalizowanej na styku ulic: Głównej i Smolnej w Poznaniu powstaje budynek wielorodzinny, gdzie znajdzie się 47 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach. Sprzedaż nadal trwa, choć trzeba przyznać, że kolejne lokale mieszkalne są regularnie rezerwowane. – Zwłaszcza mniejsze przestrzenie cieszą się popularnością, ponieważ doceniają je nie tylko klienci indywidualni, ale też inwestycyjni. Poza tym wzrasta zainteresowanie apartamentami powyżej 80 mkw. Widać, że propozycji dla osób poszukujących takiej nieruchomości brakuje na poznańskim rynku. Stąd w naszym budynku zaprojektowaliśmy trzy wyjątkowe, duże mieszkania. Jedno z nich ma taras o powierzchni ponad 36 mkw., a dwa pozostałe po dwa balkony. Cechą charakterystyczną dużych mieszkań są możliwości aranżacyjne, co dla wymagającego klienta z pewnością ma znaczenie – podkreśla Marek Smogór.

Kupując mieszkanie od Quadro Development, klient może liczyć na dodatkowe korzyści. W inwestycji Rynek Wschodni dostępne będą takie udogodnienia, jak cichobieżna winda, wspomniana podziemna hala garażowa na 31 aut (istnieje możliwość wydzielenia komórki lokatorskiej). – Nowe budownictwo to nowoczesność i solidność. Jako deweloper mamy już na koncie udane inwestycje w Poznaniu, chociażby na Grunwaldzie, czy Winiarach – podsumowuje Marek Smogór z Quadro Development.

Dodaj komentarz