INEA zaGRA po raz drugi


Występ przed wielotysięczną publicznością i profesjonalne studio nagrań znów czekają na miłośników amatorskiego grania. W ramach Pyrlandii 2012 początkujące zespoły muzyczne z całej Wielkopolski mają okazję stanąć do drugiej edycji konkursu INEA GRA – SCENA JEST TWOJA. Wygra zespół, który zdobędzie największe uznanie wśród internautów i jury.

 

W pierwszej edycji INEA GRA w 2011 roku o możliwość supportowania gwiazdy wieczoru walczyło blisko 100 wykonawców. Startujące w pierwszym etapie konkursu kapele zdobyły łącznie aż 40 tys. głosów. Z dwudziestki najpopularniejszych, jury wybrało trzy zwycięskie: Dziwy, Drunk ‘n’ Rolled, Mikirurka.  Zespoły, które chcą pójść w ich ślady i podczas Dni Pyrlandii 2012 porwać do zabawy wielkopolską publiczność, już powinny szykować repertuar.  Pierwszym krokiem do kariery jest zamieszczenie nagrania na YouTube. Po tym  należy wkleić link do aplikacji konkursowej, która znajduje się  na stronie www.facebook.pl/ineagra.  Zgłoszenia będą przyjmowane od 25 maja do 25 czerwca. Internauci głosować będą przez cały czerwiec.

Spośród 10 zespołów, które zdobędą największe uznanie internautów, trójkę laureatów drugiej edycji konkursu wybierze jury. Nowością w tym roku będzie tzw. „dzika karta”. Każdy z członków jury będzie mógł zgłosić do finału swojego kandydata spoza czołówki listy.  Nagrody dla laureatów  to  występy przed koncertami gwiazd Pyrlandii 2012 oraz 10 godzin pracy w profesjonalnym studiu nagraniowym i honorarium.

Konkurs INEA GRA – SCENA JEST TWOJA jest adresowany do wszystkich początkujących wykonawców, którzy nie mają w swoim dorobku artystycznym oficjalnie wydanych nagrań autorskich. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie www.dnipyrlandii.com.pl oraz w aplikacji konkursowej. ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz