Gwiazdy na „Pożegnaniu Wakacji” w Dopiewie


Dzisiaj zapraszamy na muzyczne podsumowanie wakacji z gminą Dopiewo. Wystąpią m.in.: Krzysztof Cugowski, Kasia Popowska i Happy Jazz Band. Patronat Nasz Głos Poznański.

4 września na placu gminnym odbędzie się wyjątkowy koncert „Pożegnanie Wakacji”. To dobra informacja dla amatorów muzycznych plenerów z udziałem gwiazd. Podczas tej muzycznej uczty wystąpią m.in.: Krzysztof Cugowski, Kasia Popowska i Happy Jazz Band. Ale to nie wszystkie atrakcje pierwszej wrześniowej soboty. O szczegółach będziemy informować później.
„Pożegnanie Wakacji” odbędzie się oczywiście pod warunkiem, że swoją przedwczesną wizytą nie uprzedzi nas „czwarta epidemiczna fala”. Miejmy nadzieją, że będzie dobrze i plan uda się zrealizować. Taką nadzieję mają też gwiazdy wydarzenia. Aby móc je zobaczyć i usłyszeć, zgodnie z zasadami obowiązującymi obecnie podczas imprez masowych, warto być w pełni zaszczepionym. Dokument potwierdzający trzeba mieć ze sobą (QR kod). Obecne limity odnoszące się do liczby uczestników niezaszczepionych lub odmawiających potwierdzenia faktu szczepienia wynosi tyko 250 osób – do limitu nie wlicza się jednak osób w pełni zaszczepionych.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz