Gran Turismo Polonia w sierpniu na Torze Poznań


Właściciele supersamochodów i miłośnicy luksusowej motoryzacji w Polsce mają powód do radości – kultowe Gran Turismo Polonia powraca jeszcze w te wakacje. Luksusowe samochody z całej Europy rozpoczną tegoroczne spotkanie 15 sierpnia w Warszawie, aby następnego dnia przenieść się do Poznania, gdzie na kierowców czekają dwa dni sportowej zabawy na Torze Poznań.

Gran Turismo Polonia to jedno z największych i najbardziej rozpoznawalnych spotkań właścicieli supersamochodów w Europie. Wydarzenie organizowana już od 15 lat przez Petera Ternströma, tradycyjnie odbywało się w Poznaniu z początkiem wakacji. W tym roku, z uwagi na zamknięcie granic popularna „Polonia” odbędzie się w nieco zmienionym formacie w połowie sierpnia.

Długo czekaliśmy z ostateczną decyzją, abyśmy mogli być pewni, że jesteśmy w stanie zorganizować bezpieczny event na najwyższym poziomie. W tym roku Gran Turismo Polonia zainauguruje nasz sezon torowy i już nie możemy się doczekać, by spotkać wszystkich przyjaciół i fanów supersamochodów w Polsce – tłumaczy Peter. Z uwagi na ogłoszenie daty imprezy zaledwie na miesiąc przed jej startem, w tym roku wyjątkowo lista startowa jest wciąż otwarta. Warunkiem udziału jest oczywiście posiadanie odpowiedniego samochodu.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz