Gotowe mieszkania od art.Locum


Osiedla Junique oraz Przylesie Marcelin to dwa projekty mieszkaniowe realizowane w Poznaniu przez spółkę art.Locum. W ofercie dewelopera dostępne są zarówno gotowe mieszkania z ostatniego już etapu Przylesia Marcelin, jak i lokale w projekcie Junique.

Przylesie Marcelin

Spółka art.Locum rozwija inwestycje w największych miastach Polski. W Poznaniu, oba osiedla realizowane przez dewelopera znajdują się na Grunwaldzie. Przy ulicy Jeleniogórskiej zakończono wieloetapowe osiedle Przylesie Marcelin. W ostatnim zadaniu tego projektu powstało 221 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 28 do 99 mkw. Tym samym, nowym mieszkańcom przekazano klucze zarówno do kawalerek jak i lokali 2-, 3- i 4- pokojowych. Do dyspozycji są także miejsca postojowe naziemne oraz w podziemnym garażu, komórki lokatorskie oraz rowerownie. W sprzedaży zostały ostatnie 2 mieszkania. Zakup gotowego lokalu to oczywiście możliwość dokładnego obejrzenia nieruchomości, pierwszych przymiarek do układu pomieszczeń i tym samym planów ich aranżacji. – Przylesie Marcelin to nasza poznańska wizytówka. Mieszkańcy chwalą sobie spokój i ciszę tej lokalizacji oraz nowoczesne rozwiązania, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo. W sprzedaży zostały 2 ostatnie lokale. Wszystkim zainteresowanym proponujemy ich obejrzenie. To najlepszy sposób na realną ocenę wielkości pomieszczeń czy standardu wykończenia – mówi Joanna Rzelechowska, z-ca dyr. ds. sprzedaży i marketingu poznańskiego oddziału spółki art.Locum. Inwestycja zlokalizowana jest na terenie Grunwaldu, dobrze skomunikowanego z pozostałymi częściami Poznania. Niewątpliwym atutem jest komunikacja miejska, przystanek tramwajowy znajduje się w odległości około 200 metrów i prowadzi do niego wewnętrzna furtka znajdująca się na terenie osiedla. Z kolei ulica Grunwaldzka to możliwość dogodnego dojazdu autem do węzła komunikacyjnego A2 i lotniska Ławica. W pobliżu nie brakuje również marketów oraz licznych punktów handlowo – usługowych oraz gastronomicznych. Tereny zielone takie jak Lasek Marceliński i Park im. ks. Józefa Jasińskiego to możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Warto dodać, że Grunwald to także miejsce kolejnej inwestycji dewelopera. Pomiędzy ulicami Wieruszowską, Żmigrodzką i Miśnieńską trwa budowa projektu Junique. W I etapie zrealizowany zostanie pięciopiętrowy budynek wielorodzinny z 79 mieszkaniami o powierzchni od 33 do 88 mkw. Przyszli klienci mają do wyboru zarówno kompaktowe kawalerki jak i mieszkania 2- , 3- i 4- pokojowe, do wszystkich lokali parterowych przynależeć będą ogródki, a na wyższych piętrach balkony.

 

Dodaj komentarz