GOK Sezam zaprasza na koncert i spektakl dla dzieci


GOK Sezam w Tarnowie Podgórnym zaprasza na kolejne kulturalne atrakcje. W sobotę odbędzie się koncert z okazji jubileuszu 20-lecia Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego Modraki. W niedzielę natomiast zaplanowano spektakl teatralny w ramach cyklu Mała Scena Sezamu. Tym razem Kompania Artystyczna Mozaika przedstawi spektakl „Pomaluj mój świat”. Szczegóły poniżej.

10-04-2021 godz. 16

Jubileusz 20-lecia Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Ludowego Modraki

W tym roku swoje 20-lecie świętuje Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Ludowego Modraki. Dlatego też w kwietniu zabrzmi ludowa piosenka i obejrzymy ludowy taniec. Swoją krótką wizytówkę, zespół, przedstawi w formie filmu online z programem z regionów: Wielkopolski i Kaszub. Modraki zaprezentują też wokalną suitę śląską nagraną przez dziecięcą kapelę zespołu.

Jubileusz Modraków obejrzeć będzie można 10 kwietnia o godz. 16 na

facebook.com/goksezam

oraz youtube.com/goksezam

11-04-2021 godz. 12:30

Mała Scena Sezamu online: „Pomaluj mój świat” – Kompania Artystyczna Mozaika

Przed nami spotkanie z tancerzami tańca współczesnego, którzy przez zabawę ruchem oraz taneczne opowieści zabiorą nas w podróż po barwach i kształtach przyrody, które możemy znaleźć na łące. Poznamy historię pewnego skocznego Świerszcza i pięknego Kwiatu. Poznali się na łące i zapragnęli spotkać, zaczęli obserwować się uważnie i… co z tego wyniknęło? Przywitajmy wiosnę z zachwytem – dajmy się zaskoczyć wiosennym obrazom stworzonym w etiudach tańca współczesnego przez teatr Mozaika.

Spektakl dostępny będzie na facebook.com/goksezam oraz youtube.com/goksezam.

Dodaj komentarz