Gessler przeprowadziła kuchenną rewolucję w Poznaniu!


Tym razem w  restauracji „Bazylia & Oregano” w centrum Poznania Magda Gessler, najsłynniejsza polska restauratorka, przygotowała kolejny odcinek swojego programu „Kuchenne Rewolucje”. Goście restaurację po zmianie mogą odwiedzić od poniedziałku 8 kwietnia.

 

Magda Gessler kolejny raz przeprowadziła swoją rewolucję w poznańskiej restauracji-Bazylia & Oregano” przy ulicy Wysokiej 12 w centrum Poznania.

To nie pierwsza rewolucja Magdy Gessler w Poznaniu. Pierwsza była grecka tawerna przy Starym Rynku, potem hinduska restauracja na os. Lecha a  dwa lata temu bar z wielkopolskimi przekąskami przy ul Zeylanda w Poznaniu.

Program Magdy Gessler – malarki, restauratorki, kreatorki dobrego smaku i pięknych wnętrz od lat przyciąga przed ekrany telewizorów wielu widzów. Restauracje pod pieczą Gessler przechodzą metamorfozę. Nie tylko pod względem kuchni, ale też wystroju wnętrz.

 Robert Stępiński

4 komentarze

 1. tux pisze:

  na osiedlu CZECHA, a nie LEcha !!!

 2. Wspaniała włoska wena w atmosferze włoskie gioia jedzenia,
  smacznie i zdrowo
  gratuluję
  Jędrzej
  Vide1
  http://www.placzkowski.prv.pl
  http://www.placzkowski.blog.onet.pl

 3. Ada pisze:

  Bylismy z mezem dzis na obiedzie, polecamy. Nic wiecej nie piszemy zeby nie zapeszac. Wrocimy!

 4. Piotr pisze:

  Byłem wczoraj lecz otwarcie jest dopiero dziś po kuchennych rewolucjach z tego co widziałem z zewnątrz to wnętrze ciekawie odmienione. Wybieram się dziś tuż po zajęciach. Smakowało mi przed rewolucją. Dziś zobaczymy

Dodaj komentarz