#GastroPoznanRazem – zamów na wynos i wesprzyj lokalne restauracje


– Restauratorów zapraszamy do korzystania z hasztagów, które pozwolą „namierzyć” ofertę poszczególnych restauracji. Klientom zaś podpowiadamy, jakie hasztagi wpisać, aby dowiedzieć się, co dobrego warto zamówić i w jaki sposób odebrać zamówienie. Zakładamy wykorzystanie hasztagów w serwisach Facebook i Instagram – dodaje Jan Mazurczak.

Ponadto oznaczone odpowiednimi hasztagami oferty będą promowane na profilach w mediach społecznościowych PLOT oraz na portalu turystycznym Poznan.travel. Akcję wspiera miasto Poznań, a także Robert Makłowicz, znany dziennikarz i krytyk kulinarny.

– Drogie Panie, Szanowni Panowie, Restauratorki, Restauratorzy. Czasy są, jak wiecie najlepiej, bardzo trudne, sprzedawać można jedzenie tylko na wynos. Jak to zrobić najefektywniej? Pewna podpowiedź – wejdźcie na stronę pod nazwą Poznan.travel, gdzie znajdziecie szczegóły akcji zorganizowanej przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną. Prawdopodobnie dzięki temu wasz zasięg sprzedażowy się zwiększy, a to w tych czasach jest bezcenne – podkreśla Robert Makłowicz.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz