#GastroPoznanRazem – zamów na wynos i wesprzyj lokalne restauracje


Przy wszystkich znajdujących się na liście restauracjach podano numery telefonów, adresy stron internetowych oraz informacje czy dany lokal realizuje zamówienia telefoniczne z odbiorem własnym, czy zamówienia z dowozem. Baza jest na bieżąco aktualizowana.

– Jeżeli państwa restauracja serwuje jedzenie na wynos, zapraszamy do kontaktu przez internetowy formularz: https://bit.ly/32wRhfU celem dopisania do listy. Poznaniaków natomiast zachęcam do korzystania z bogactwa naszej gastronomii. Zamawiajmy na wynos i wesprzyjmy swoje ulubione miejsca, bo wiele z nich po pandemii może już nie wrócić na kulinarną mapę Poznania – zaznacza Jan Mazurczak, prezes Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

#GastroPoznanRazem

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna rozpoczęła również akcję, która ma na celu promocyjne wsparcie poznańskiej gastronomii. Restauratorzy w postach na swoich stronach internetowych i na portalach społecznościowych mogą używać specjalnie przygotowanych hasztagów. Dzięki temu głodni mieszkańcy dotrą do ich ofert.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz