Galeria Arkada ma nowy salon


Galeria Wnętrz Arkada to unikatowe miejsce, w którym można znaleźć bogatą ofertę wszystkiego, co potrzebujemy do urządzania i remontowania domu, czy mieszkania. Ofertę galerii wzbogacił nowo otwarty salon FALQUON. To dzięki ich propozycji, kreatywności, fantazji każde pomieszczenie będzie niezwykłe. Jest to pierwszy salon firmowy Falquon w Polsce.

Nie ma dla nich trudnych zadań. Jak sami twierdzą są w stanie pełnić najbardziej wyszukane życzenia wymagających klientów. Dla nich podłoga, drzwi, tarasy, schody, elewacje to wyzwanie. Dzięki stosowaniu najnowocześniejszej, innowacyjnej technologii wiązką elektronów można całkowicie wyeliminować rozpuszczalniki w trakcie produkcji. A końcowym efektem są powierzchnie, które spełniają najwyższe oczekiwania, co do długotrwałości, ekskluzywności i zdrowia. Powierzchnie są odporne na zarysowania i działanie środków chemicznych. W ten sposób podłoga łączy w sobie najwyższy komfort i ekskluzywny wygląd z niespotykanymi właściwościami produktu dla różnych zastosowań.
Taka metoda utwardzania jest także ekologiczna i zdrowa. Bez emisyjny proces produkcji przyczynia się, zatem aktywnie do ochrony środowiska, a alergicy spokojnie mogą przebywać w takich pomieszczeniach.
Salon Falquon otwarty jest w Galerii Wnętrz Arkada, ul. Obornicka 229 od poniedziałku do soboty w godz. 10-20, a w niedzielę od 10 do 16 na Poziomie 1.

Dodaj komentarz