Gala Noworoczna Wiedeński Nowy Rok


BUSINESS ART Renata Brukiewicz zaprasza Państwa w niezwykłą muzyczną podróż do roztańczonego Wiednia. Patronem medialnym jest „Nasz Głos Poznański”.

– Przeniesiemy Państwa wyobraźnię do bajkowego świata, króla tańca jakim jest walc, pełnego pięknych kobiet i flirtujących dżentelmenów, gdzie słychać będzie szelest długich sukien i huk rozlewanego szampana. Całość dopełnimy tańcem i słowem – zapowiada organizatorka koncertu Renata Brukiewicz.

– Wybitni soliści o unikatowych barwach głosu.

– Wyjątkowy klimat muzyczny.

– Wirujący w rytmie walca tancerze.

Kupbilecik.pl  https://kbq.pl/106664

Bilety24.pl https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1304-gala-noworoczna-wiedenski-nowy-rok–93843?id=518128#parter-10767

Biletyna.pl https://bilety.io/pdPvM

Utwory najsłynniejszych wiedeńskich kompozytorów, walce, brawurowe czardasze, marsze z rodziny Straussów, najbardziej znane fragmenty operetek usłyszymy podczas tego wieczoru.

Wystąpią dla Państwa:

Joanna Horodko – sopran. Solistka i pianistka z tytułem dr. Sztuki. Pedagog śpiewu. Wyróżniona odznaką honorową „Zasłużony dla kultury polskiej”. Laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych. Współpracująca w wieloma teatrami i filharmoniami.

Emilia Zielińskasopran. Laureatka festiwali operetkowych, kreująca role w teatrach i musicalach. Przez wiele lat brała udział w koncertach Bogusław Kaczyńskiego.

Mariusz Adam Rutatenor. Solista czynnie koncertujący na terenie kraju jak i poza jego granicami. Specjalista od duetów operetkowych.

Sławomir Naborczyktenor o unikatowej barwie głosu. Laureat wielu prestiżowych konkursów operowych i operetkowych oraz Turnieju Tenorów.

Mirosław Niewiadomski – tenor. Wybitny polski tenor o ciemnej barwie głosu, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos.  Występował również w Operze Odeskiej oraz Operze Narodowej.

Renata Brukiewiczorganizatorka i gospodyni koncertu. Kreatorka marki i dobrego stylu.

Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa, której występy dostarczają jedynych i niesamowitych doznań odbiorcom sztuki oraz są gwarancją doskonałej zabawy z publicznością.

Ten niezwykły koncert to muzyczna uczta zachwycająca piękną muzyką, wirtuozerią wokalną artystów oraz elegancją, dopełniona słowem oraz pięknymi kreacjami i tańcem.

Poniżej terminy i miejscowości, w których odbędą się koncerty: 

3.01.2024 Gniezno

4.01.2024 Piła

13.01.2024 Września

14.01.2024 Kalisz

22.01.2024 Leszno

8.02.2024 Poznań.

Organizator: BUSINESS ART Renata Brukiewicz

Tel: 502 467 267

Mail: renata.brukiewicz@gmail.com

www.brukiewicz.pl

Gala Noworoczna Wiedeński Nowy Rok

 

 

Dodaj komentarz