Forum Poznańskiego Sportu


Do stolicy Wielkopolski przyjechali wybitni zawodnicy, trenerzy i specjaliści, by razem porozmawiać o rozwoju różnych dyscyplin w regionie. Wszystko to w ramach III edycji Forum Poznańskiego Sportu. W tym roku głównym tematem dyskusji są Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, w których biorą udział poznańscy sportowcy.

Forum Poznańskiego Sportu

Forum Poznańskiego Sportu to doskonała okazja do poruszenia kluczowych tematów oraz zagadnień mających na celu wypracowanie kierunków rozwoju poznańskiego sportu.

– Nie jest łatwo tak dbać o sport, by docenić wszystkie dyscypliny, zwłaszcza w czasach, gdy sponsorzy i media skupiają uwagę przede wszystkim na piłce nożnej – mówił Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania, otwierając forum. – Dlatego w Poznaniu skupiamy się na tym, co leży u podstaw: inwestujemy w sport dzieci i młodzieży, dbamy o jego upowszechnianie. Wyrazem tego są m.in. nowoczesne pływalnie, które budujemy na poznańskich osiedlach. Ale wspieramy również sport wyczynowy. Dziękuję wszystkim, którzy swoją pracą rozwijają poznański sport.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz