Finaliści „You Can Dance Nowa Generacja 2” w Skillart Dance Studio (ZDJĘCIA)


W Skillart Dance Studio w Poznaniu w czwartek odbyło się wyjątkowe spotkanie dla fanów programu tanecznego dla dzieci „You Can Dance Nowa Generacja 2”. Tadeusz TEDDY Pięta i Tatiana Gutowska, finaliści programu, spotkali się z fanami, aby podzielić się swoimi wrażeniami z udziału w show.

Tadeusz TEDDY Pięta i Tatiana Gutowska

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Tancerze Skillart Dance Studio oraz ich przyjaciele zgromadzili się, aby zobaczyć swoich ulubionych tancerzy na żywo i podzielić się z nimi swoimi pytaniami i uwagami. Tadeusz i Tatiana nie zawiedli swoich fanów, którzy z zaciekawieniem pytali o kulisy programu i pracę przy tworzeniu choreografii. Tadeusz i Tatiana chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami i podpowiedziami, jak najlepiej rozwijać swoje umiejętności taneczne.

Spotkanie zakończyło się wspólnymi zdjęciami i autografami, a wszyscy uczestnicy wychodzili z uśmiechem na twarzy i ogromną dawką pozytywnej energii.

Dzięki spotkaniu z Tadeuszem i Tatianą, wielu młodych ludzi zyskało dodatkową motywację do pielęgnowania i spełniania własnych marzeń tanecznych.

Fot. Roger Gorączniak

Dodaj komentarz