Festyn rodzinny – wystąpi m.in. Roksana Węgiel – wstęp bezpłatny


Na Międzynarodowych Targach Poznańskich Caritas organizuje festyn rodzinny dla polskich i ukraińskich rodzin „Bądźmy razem”, który odbędzie się 22 maja w godzinach 12.00 -18.00. Wystąpi m.in. Roksana Węgiel. Wstęp bezpłatny.

Wspomniane wydarzenie w tym roku, skierowane jest do rodzin polskich i ukraińskich, które gościmy w naszym regionie. Celem jest zapewnienie rozrywki, przede wszystkim dzieciom, poprzez koncerty m.in. Roksany Węgiel, Kasi Wilk, Zespołu Taraka czy Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych.
Na wszystkich gości będzie czekała szeroka gama gier i zabaw, dmuchane zamki, loteria fantowa z nagrodami, stanowiska sportowe, pokazy strażackie, strefa gastronomiczna i wiele innych atrakcji. Będzie można również skorzystać z darmowych konsultacji medycznych. Podczas wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie – dzieci loterię fantową, dmuchane zamki, dorośli zaś okazję do obcowania z kulturą poprzez zorganizowane w trakcie wydarzenia koncerty. W tym roku, wydarzenie ma również na celu integrację rodzin ukraińskich, które gościmy w naszym rejonie. Ma to być dobrze i miło spędzony czas również dla nich z dala od działań wojennych.

Zaplanowany festyn będzie imprezą o charakterze charytatywnym i darmowym dla publiczności. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w tym wydarzeniu udziału.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

2 komentarze

  1. kiter pisze:

    <3 Roksana Węgiel !

Trackbacks for this post

  1. […] rodzinny "Bądźmy razem": Roksana Węgiel 15:00; Kasia Wilk 17:00 (wejście od ulicy Bukowskiej): LINKPlac Wolności:Poznańskie Dni Rodziny 15.05.22 18:30: koncert zespołu Enej: LINKOgród […]

Dodaj komentarz