Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych (ZDJĘCIA)


Najbliższy weekend na terenie targów upłynie pod znakiem wyjątkowych prezentów! Już w piątek startuje bowiem Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych (2-4 grudnia), organizowany w ramach Poznańskiego Jarmarku Świątecznego. To tutaj będzie można spotkać artystów i rękodzielników z całej Polski. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 120 wystawców, artystów-rękodzielników i galerie sztuki nieużytkowej.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

Zapraszamy na bajeczny weekend z Festiwalem Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Już w piątek rozpoczynamy jedno z bardziej kolorowych wydarzeń w portfolio Grupy MTP. Nie może na nim zabraknąć fanów rękodzieła, dekoracji do domu oraz poszukiwaczy oryginalnych prezentów na zbliżające się wielkimi krokami mikołajki i Święta Bożego Narodzenia – zapowiada Barbara Vogt, dyrektor Festiwalu.

Rękodzieło na całego!

Niepowtarzalne, wykonane z precyzją i dbałością o wszystkie szczegóły oraz z dobrych jakościowo materiałów – tymi słowami można opisać rękodzieło, które będzie dostępne na stoiskach wystawców Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych już w ten weekend na terenie MTP. Coś dla siebie znajdą zarówno fani dekoracji świątecznych, jak i oryginalnych akcesoriów domowych czy zabawek dla dzieci. Nie zawiodą się także poszukiwacze unikatowej mody i biżuterii, a także wielbiciele ręcznie robionej ceramiki oraz galanterii skórzanej. W sumie spotkać będzie można ponad 120 artystów z całej Polski. 

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz