Ferie w Poznaniu


Centrum Inicjatyw Rodzinnych oferuje czytanie online dla najmłodszych. Dzieci od 5 roku życia będą mogły wysłuchać bajek i wierszy w ramach akcji „Czytam i czuję”. Wszelkie informacje będą pojawiały się na bieżąco na profilu CIR na Facebooku.

Poznańskie zoo przygotowało specjalną ofertę dla odwiedzających ogród w dniach 15-30 stycznia. Wszyscy, którzy zawitają do Nowego Zoo, wraz z biletem otrzymają kartę z zagadkami. Ich rozwiązanie utworzy hasło, które należy wysłać na podany na karcie adres mailowy. W odpowiedzi każdy otrzyma link do spacerów online po ogrodzie zoologicznym i spotkania ze zwierzętami, których z racji zimowej pory nie ma na wybiegach. Wirtualne wycieczki będą odbywać się w okresie ferii (17-30.01) we wtorki, środy i czwartki o godz 12:00. Dodatkowo 21 i 22 oraz 28 i 29 stycznia o godz. 17.00 (czyli już po zamknięciu zoo) zaplanowano wycieczki po zoo w ramach Nocy Sów dla dzieci powyżej 10 lat (obowiązują zapisy). Link do zapisów oraz szczegółowe informacje zawarte są na Facebooku.

Atrakcje dla dzieci w wieku 6-12 lat oferują także ratajskie domy kultury: „Na Skarpie”, „Jagiellonka”, „Jędruś”, „Orle Gniazdo”, „Jubilat”, „Polan Sto” i „Na Pięterku”. W programie organizatorzy przewidują m.in. wycieczki po Wielkopolsce, warsztaty, zajęcia sportowe czy konkursy. Koszt 5-dniowych półkolonii zaczyna się od 320 zł. Szczegółowa oferta oraz informacje o zgłoszeniach dostępne są na stronie internetowej.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz