Ferie w Poznaniu


Bibliotek Raczyńskich oferuje zajęcia zarówno dla miłośników książek, jak i komputerów. Dla tych pierwszych przygotowano warsztaty plastyczne, literackie, wspólne czytanie oraz zgłębianie tajemnic nauki. Zajęcia te przeznaczone są dla osób w wieku 7-12 lat. Dla drugich, odbędzie się kurs komputerowy dla dzieci i młodzieży w ramach akcji „Cyfrowy skok w GOK”. Udział w spotkaniach dla czytelników biblioteki jest bezpłatny. Szczegółowa rozpiska zajęć oraz więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

Amatorzy wykopalisk i starożytnej historii znajdą coś dla siebie podczas ferii zimowych w Muzeum Archeologicznym. Zajęcia, które obfitować będą w gry, zaplanowane są od 18 do 28 stycznia 2022 r. w godz. 10-11:30. Plan na każdy dzień oraz szczegóły na stronie internetowej. Zapisy ruszają 3.01.2022 r.

Muzeum Narodowe w Poznaniu przygotowuje dla najmłodszych cykl zajęć. Odbywać się będą zarówno w gmachu głównym MNP, jak i w oddziałach MNP, miejscowych i zamiejscowych (czyli w Zamku w Gołuchowie oraz w Pałacu w Śmiełowie). Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-13 lat i będą prowadzone w okresie ferii zimowych – od wtorku do piątku, od godz. 11:15. Zajęcia bazować będą na wyobraźni dzieci i przeprowadzą je przez historyczne oraz artystyczne światy. Koszt zajęć to 12 zł (1 opiekun gratis). Harmonogram oraz zapisy dostępne na stronie internetowej.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz