Edison Festival i Enea zapraszają na koncerty Darii Zawiałow, Mroza i Bitaminy


Enea, koncern energetyczny z Wielkopolski, po raz kolejny łączy siły z Edison Festival, tworząc w podpoznańskim Baranowie jeden z najbardziej klimatycznych festiwali na mapie Polski. Już 5 i 6 lipca odbędzie się szósta edycja Enea Edison Festival – wydarzenia wypełnionego najlepszą polską muzyką. Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji jest Enea. Na scenie wystąpią m.in. Daria Zawiałow, Mrozu, Edyta Bartosiewicz, Bitamina, Majka Jeżowska i Rubens. Bilety i karnety są dostępne na www.edisonfestival.pl.

Edison Festival i Eneę łączy nierozerwalna więź zamiłowanie do najlepszej polskiej muzyki oraz czasu spędzanego z rodziną i przyjaciółmi. Rokrocznie festiwal w podpoznańskim Baranowie gromadzi tysiące uczestników: rodziny z dziećmi i przyjaciół, dla których ten jeden lipcowy weekend to okazja do spotkania i wspólnej zabawy.

Organizatorzy Enea Edison Festival dbają o to, aby każdy czuł się tu dobrze. Na dwóch scenach pojawi się plejada polskich gwiazd muzyki oraz przestrzeń do odkrywania nowych, nieznanych szerokiej publiczności twórców. W tym roku również artystów związanych z poznańskim NEXT FEST Music Showcase & Conference, bo na jednej ze scen zagra znany z kwietniowego showcase’u Jacko Brango. Dookoła liczne przestrzenie pobudzające kreatywność oraz pozwalające rodzicom spędzić czas z dziećmi. Część z nich przygotuje Enea – sponsor tytularny festiwalu. Nie zabraknie strefy z makijażami festiwalowymi, warsztatami z robienia wianków, czy atrakcji VR.

Enea Edison Festival to wyjątkowe muzyczne spotkanie w przepięknej scenerii i radosnej atmosferze. Chcemy zapewnić uczestnikom festiwalu, niezależnie od wieku, jak najwięcej dobrej zabawy. Bardzo cieszy nas, że festiwal stał się rodzinnym wydarzeniem, gdzie doskonale bawić mogą się zarówno dzieci, jak i ich rodzice powiedział Marcin Wenzel, p.o. dyrektor Departamentu Sponsoringu, Promocji i Zarządzania Marką w Enei.

To sztandarowy festiwal w portfolio Good Taste Production bez którego nie wyobrażamy sobie wakacji. Rodziny z dziećmi, przyjaciele, sąsiedzi bawią się wspólnie przy muzyce topowych polskich artystów, tworząc, jak niejednokrotnie słyszeliśmy, najlepszą domówkę pod Poznaniem. Dla nas to również wyjątkowy weekend w roku, dlatego cieszymy się, że kolejny raz możemy go tworzyć z najlepszą publicznością, dostarczając muzyczny emocji na najwyższym poziomie powiedział Krzysztof Wawrzyniak, prezes, CEO Good Taste Production.

Enea Edison Festival to 2 dni muzyki, 13 koncertów, 2 sceny, strefa rodzinna, specjalne strefy sponsorów i partnerów oraz atmosfera, której nie można pomylić z żadnym innym festiwalem. W tym roku zagrają Mrozu, Daria Zawiałow, Edyta Bartosiewicz, Bitamina gra Kawalerkę, Natalia Przybysz, Majka Jeżowska, Natalia Szreoder, Rubens, Dawid Tyszkowski, Kathia, Paula Biskup, nita, Jacko Brango i Maks Łapiński.

W sprzedaży na www.edisonfestival.pl są już dostępne bilety jednodniowe w cenie 169 zł i karnety w cenie 249 zł oraz bilety ulgowe dla dzieci w wieku od 7 do 12 roku życia. Dzieci do lat 6. włącznie mogą wziąć udział w festiwalu bezpłatnie, na podstawie ważnego biletu wstępu rodzica lub opiekuna.  Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsorem tytularnym jest Enea. Partnerem pozostaje Hotel Edison w Baranowie oraz gmina Tarnowo Podgórne, która ponowie jest partnerem strategicznym strefy rodzinnej, a także Koleje Wielkopolskie.

Harmonogram koncertów:    

5.07.2024 – Mrozu, Edyta Bartosiewicz, Natalia Przybysz, Majka Jeżowska, Dawid Tyszkowski, Paula Biskup, Maks Łapiński

6.07.2024 – Daria Zawiałow, Bitamina gra Kawalerkę, Natalia Szroeder, Rubens, Kathia, nita, Jacko Brango

Bądź na bieżąco i obserwuj Enea Edison Festival w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/EdisonFestivalTasteTheMusic i https://www.instagram.com/edison_festival.

Dla Czytelników mieliśmy dwa karnety. Zabawa trwała do 24 czerwca.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

 

 

Fot. Karol Podgórski

Dodaj komentarz