Dziecięce poszukiwanie zimy w Puszczy Zielonce


Nie lada gratkę przygotowali dla dzieci i rodziców Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka” oraz Powiat Poznański. W najbliższą niedzielę dzieci wysłuchają bajki o chłopcu, który szukał zimy i same jej poszukują w lesie, a rodzice będą mogli w tym czasie skorzystać z instruktażu Nordic Walking.

 

Dla dzieci…

Spotkanie odbędzie się w Świetlicy Wiejskiej w Rakowni (gm. Murowana Goślina) w niedzielę 18 listopada o godzinie 12.00. Jest ono dedykowane dzieciom od lat 4 do 10 i odbędzie się w ramach cyklu spotkań „Mali odkrywcy Puszczy Zielonka” pod hasłem „U progu zimy”. Maluchy tym razem poznają Ollego, który bardzo czekał na zimę i kiedy ona nadeszła założył swoje nowe narty i udał się o lasu… Co go tam spotkało, dzieci dowiedzą się na spotkaniu. A po nim zostaną zaproszone na wspólny spacer do lasu w poszukiwaniu śladów nadchodzącej zimy. Tam skonstruują między innymi wielkie pudła, do których będzie można schować różne skarby wykonane w długie zimowe wieczory. Podczas spotkania będzie także możliwość zakupu książek wydawnictwa Zakamarki.

… i dla rodziców

W czasie, gdy dzieci będą szukały zimy, na rodziców będzie czekał  instruktor Nordic Walking, który zaprosi na spacer po Puszczy Zielonka (dla nowicjuszy bezpłatny instruktaż).

Aby wziąć udział w spotkaniu, koniecznie jest zgłoszenie do 15 listopada pod nr telefonu 606 999 449 w godzinach 10.00 – 15.00

Udział w spotkaniu bezpłatny. Liczba  miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń !!!

Projekt dofinansowany z środków Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka” oraz Powiatu Poznańskiego.

 

Dodaj komentarz