Dziecięce Mistrzostwa Kościana w beach soccer za nami


Następnie odbył się turniej dla zawodników z rocznika 2010 i młodsi, który rozgrywany był systemem każdy z każdym. W spotkaniu o złote medale AP Reissa Kościan wygrała z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 3 w Kościanie 2:1, a trzecie miejsce wywalczyła „dzika drużyna” Przyjaciele Powiatu Kościańskiego.

Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne:

– Król strzelców: Marcel Skórzane z AP Reissa Kościan;

– Najlepszy bramkarz: Marek Zając z AP Reissa Kościan;

– Wyróżniający się zawodnik: Alan Wolski z SP 3 w Kościanie;

– Wyróżniający się zawodnik: Szymon Kozłowski z SP w Bonikowie;

– Wyróżniający się zawodnik: Jan Sołtysiak z SP nr 2 w Kościanie.

– Turniej odbywał się w ramach wsparcia finansowego od Powiatu Kościańskiego dla Fundacji Piotra Reissa w wysokości 1700 zł w ramach projektu „Dziecięca Liga Piłkarska” za co serdecznie dziękujemy. Wkrótce odbędą się kolejne turnieje na Orliku przy ul. Wyzwolenia 24 w Kościanie. Dużym wsparciem w realizacji tych wydarzeń jest dla nas MOSiR Kościan i Urząd Miejski Kościana – mówi pomysłodawca cyklu trener Tomasz Woźniak z AP Reissa Kościan.

Przypomnijmy, że Akademia Piłkarska Reissa – Kościan prowadzi aktualnie wakacyjne nabory we wszystkich kategoriach wiekowych: skrzat (3-6 lat), żak (7-9 lat), orlik (10-11 lat), młodzik (12-13 lat), trampkarz (14-15 lat), a trenuje na Orliku przy ul. Wyzwolenia 24 w Kościanie, Nowinkach i Sepnie. Szczegóły pod tel. kom. 606 976 471 i www.facebook.com/apr.koscian .

#ŁączyNasBeachSoccer

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz