Działki na sprzedaż w Poznaniu


Zastępca prezydenta Poznania Mirosław Kruszyński i Paweł Diakowicz z Wydziału Gospodarki Nieruchomościami UMP przedstawili dziś katalog sprzedaży działek pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w Poznaniu.

Jak zaznaczył Mirosław Kruszyński „dotąd w Poznaniu nie mieliśmy dużej oferty dla mieszkańców, który chcą budować domy. Teraz mamy około setki działek pod domy jednorodzinne. Część z nowej oferty już nawet sprzedaliśmy”.

Paweł Diakowicz prezentując lokalizacje nieruchomości podkreślił, że „obejmują one różne części miasta. Jest między innymi Strzeszyn, Szczepankowo czy Górczyn. Różne lokalizacje pozwalają na wybór miejsca na wymarzony dom. Zakup nieruchomości od miasta odbywa się przede wszystkim na drodze przetargu ustnego i rokowania. Wystarczy skorzystać z ogłoszeń na www.poznan.pl. Większość działek wyceniana jest obecnie na 200.000 – 300.000 zł. W ofercie są i działki o powierzchni ok. 400 m2 i takie ponad 1000 m2.”

Pełen zestaw nieruchomości miasta Poznania na sprzedaż znaleźć można na: http://www.poznan.pl/mim/main/nieruchomosci-na-sprzedaz,p,25458.html

Dodaj komentarz