Domy w Szczytnikach. Większa wygoda i możliwości


Wybierając dom w odpowiedniej lokalizacji, przyszły mieszkaniec nie musi rezygnować z łatwego dostępu do miasta, a może otrzymać wiele korzyści, jakich nie ma w mieszkaniu. Opcje dodatkowe w wyposażeniu domu, większy metraż, garaż, dodatkowe miejsca na auta przed lokalami to aspekty, które urzekają wielu nabywców na rynku nieruchomości, szczególnie w Wielkopolsce, gdzie przedmieścia Poznania mocno się rozbudowują.

– Myśląc o własnym miejscu, warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i poszukać rozwiązania docelowego. Dwu-, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane nawet w najlepszej i najbardziej prestiżowej dzielnicy miasta może w przyszłości okazać się jednak zbyt małe. Obserwując rynek ofert deweloperskich, często dostrzegamy, że pary i młode rodziny zamieniają własne M na dom – mówi Michał Rozwadowski, współinwestor osiedla „Domy w Szczytnikach”.

Przed podobnym wyzwaniem stoją nasi klienci. Naszym zdaniem warto zrobić jeden krok do przodu i zaplanować przyszłość we własnym domu. Taka decyzja ma wiele korzyści, ponieważ daje przestrzeń, komfort i poczucie stabilizacji na lata, a mówimy przecież o cenie porównywalnej do niedużego metrażowo lokalu w zabudowie wielorodzinnej w granicach Poznania – zauważa Michał Rozwadowski.

Więcej przestrzeni 

Każdy dom w ramach inwestycji w Szczytnikach został tak zaprojektowany, by przyszłym mieszkańcom zagwarantować możliwie dużo przestrzeni. W I etapie inwestycji dostępnych jest osiem lokali w czterech domach w zabudowie bliźniaczej. W ofercie znalazły się dwa warianty powierzchni: 104,70 m kw. (po podłodze 120,40) i 126,10 m kw. W projekcie każdego z nich do dyspozycji w strefie dziennej jest salon z aneksem kuchennym 30 m kw., dodatkowo toaleta. Natomiast na piętrze każdego domu zaplanowano trzy pokoje (w tym jeden może pełnić funkcję garderoby) oraz łazienkę.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz