Zatańcz Kolejorz Girls


Grupa taneczno-akrobatyczna Kolejorz Girls ogłasza nabór na nowy sezon 2013/2014. Dziewczyny od ponad 9 lat swoim tańcem urozmaicają mecze poznańskiego Lecha, biorą udział w wielu pokazach i projektach w całej Polsce i nie tylko, występują w teledyskach, programach TV, na koncertach, uczestniczą w akcjach reklamowych i charytatywnych, a także są zwyciężczyniami jednego z odcinków popularnego programu tanecznego Got To Dance.

Grupa taneczno-akrobatyczna Kolejorz Girls w przyszłym roku będzie obchodziła 10-lecie działalności na INEA Stadionie. W jubileuszowym roku pracy KG studio ogłasza nabór do nowych grup dziewcząt, które tańczą i kibicują Lechowi. Kolejorz Girls to najlepszy sposób na połączenie obu pasji i możliwość do występów przed wielotysięczną publicznością.

Grupy Kolejorz Girls podzielone są według kategorii wiekowych:

•Kolejorz Kids dla dziewczynek od 5 do 10 lat,
•Kolejorz Juniors dla młodzieży w wieku od 11 do 15 lat,
•Kolejorz Girls dla dziewczyn powyżej 16 lat (w tej kategorii powstaną zarówno grupy początkujące, jak i nowa grupa średnio zaawansowana przeznaczona dla osób mających już doświadczenie taneczne).

Poza występami w czasie przerw meczowych, zespół Kolejorz Girls bierze udział w wielu projektach tanecznych, również zagranicznych. Występuje w teledyskach, programach TV, uczestniczy w koncertach, akcjach reklamowych i charytatywnych. Dziewczęta są również zwyciężczyniami jednego z odcinków popularnego telewizyjnego show tanecznego „Got To Dance”.

Wszystkie zajęcia odbywają się na Ratajach oraz w centrum Poznania. Zgłoszenia (zawierające imię, nazwisko, wiek oraz krótki opis) należy wysyłać na adres mailowy m.maj@studiokg.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.studiokg.pl, fanpage’u zespołu www.facebook.com/KolejorzGirls lub u Marty Maj pod numerem telefonu 607513261.

Zdjęcia Roger Gorączniak

Dodaj komentarz