Dobra lokalizacja, wygodna przyszłość


Dla osób, które poszukują funkcjonalnego mieszkania w przystępnej cenie Głuszyna jest dobrą opcją. Inwestycja Nowe Piotrowo zlokalizowana przy ulicy Gabszewicza, zapewnia ciszę i spokój, ale także dostęp do wszelkiego typu udogodnień, jak zaplecze szkolne czy przychodnie medyczne.

Dobra_lokalizacja_wygodna_przyszłość

Poszukując własnego M większość osób zwraca uwagę na cenę. Niemniej istotna jest również lokalizacja. Spokój, tereny zielone i dobra komunikacja z centrum są tymi czynnikami, które decydują o wyborze mieszkania. Tak niewątpliwie jest w przypadku Nowego Piotrowa. Inwestycja znajduje się na poznańskiej Głuszynie. Otoczona lasami, rzeką Głuszynką i licznymi ścieżkami rowerowymi zapewnia miejsce do odpoczynku, ale też aktywnego spędzania czasu wolnego. Co istotne, jest dobrze skomunikowana z centrum, w bliskiej odległości od Nowego Piotrowa znajduje się przystanek autobusowy, a zjazd na autostradę A2 oddalony jest zaledwie o 10 km.

Przy ulicy Gabszewicza powstaje nowoczesny budynek z atrakcyjną architekturą. Posiada on pięć pięter, które pomieszczą łącznie 102 lokale mieszkalne. Wszystkie dostępne są w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. Mieszkania o powierzchni od 30 mkw do 52 kmw rozplanowano w układzie jednopoziomowym tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność i przestronność pomieszczeń oraz łatwość aranżacji wnętrza. Ich cena rozpoczyna się od 4 700 zł za mkw brutto.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. W ofercie mamy mieszkania 2 i 3 pokojowe. Do lokali na parterze będą przynależeć ogródki, a mieszkania znajdujące się na wyższych kondygnacjach w większości będą wyposażone w balkony – mówi Paweł Wunderse, kierownik sprzedaży mieszkań w KMD Deweloper. Inwestor zadbał również o małą architekturę. Na terenie inwestycji powstanie plac zabaw, chodniki, ławki i oświetlenie.

Sylwia Lester

 

 

 

 

Dodaj komentarz