Dlaczego catering dietetyczny jest świetną opcją?


Znajomy namówił mnie do tego, bym zdecydował się na catering dietetyczny. Oczywiście przez długi czas się wahałem, ale w pewnym momencie przekonały mnie wszystkie zalety tego rozwiązania. Co dokładnie wpłynęło na podjętą przeze mnie decyzję?

catering dietetyczny

Bardzo łatwy proces składania zamówień

Dzięki temu, że zdecydowałem się na catering dietetyczny z dostawą mogłem zaoszczędzić mnóstwo czasu spędzonego na zakupach produktów spożywczych, a także na przygotowywaniu poszczególnych posiłków. Według mnie ogromnym atutem omawianego rozwiązania jest niezwykle prosty proces związany ze składaniem zamówień. Abonament dostosowany do swoich potrzeb można bowiem wybrać za pośrednictwem strony internetowej: FitApetit.com.pl. Wszystkie parametry mogą zostać dobrane do indywidualnych preferencji.

Uzyskanie wsparcia specjalistów

Muszę pochwalić także możliwość konsultacji telefonicznej i e-mailowej z zespołem firmy cateringowej. Od razy, gdy tylko zdecydowałem się na Bocian catering otrzymałem ogromną pomoc od specjalistów. Dietetycy zadbali o dobranie odpowiedniej diety dla mnie. Spełnili swoje zadanie polegające na rozwianiu wszelkich wątpliwości, dopasowaniu planu żywieniowego.

Możliwość otrzymania dostawy pod same drzwi

Wszystkie gotowe posiłki są dostarczane przez kurierów bezpośrednio do mojego miejsca pracy lub zamieszkania. Muszę pochwalić firmę za to, że posiłki są zamknięte w higieniczne, bezpieczne i szczelne opakowania. Mogę dzięki temu w dowolnym momencie w trakcie dnia cieszyć się świeżym smakiem dań, które zostały dla mnie przygotowany.

Doskonała opcja na świetne samopoczucie i efektywne odchudzanie

Dieta pudełkowa z dostawą okazała się dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem na pozbycie się zbędnych kilogramów w zdrowy sposób, który w żaden sposób nie będzie oddziaływał negatywnie na organizm. Codzienne menu jest bowiem opracowywane przez najlepszych dietetyków i przygotowane przez doskonałych kucharzy. Jest to dla mnie gwarancja fantastycznego samopoczucia. Muszą zaznaczyć, że po spożyciu poszczególnych posiłków nie czuję się ociężały i zmęczony. Dieta jest bowiem układana specjalne pode mnie i pod moje zapotrzebowanie kaloryczne.

Perfekcyjnie zbilansowana ilość kalorii, a także makroelementów

Decydując się na jedzenie pudełkowe mam całkowitą pewność, że będę dostarczał mojemu organizmowi wszystkich koniecznych witamin i minerałów, które są niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Ponadto każdy posiłek, jaki otrzymuję od cateringu dietetycznego jest zdrowy i pełnowartościowy. Dieta skomponowana przez kucharzy i dietetyków uwzględnia bowiem wszystkie zasady zdrowego odżywiania. Oczywiście menu zostało odpowiednio dostosowane do mojego dotychczasowego sposobu odżywiania czy zdrowia.

Ogromna wygoda

Kolejną zaletą, która mnie przekonała do cateringu dietetycznego jest fakt, że to niezwykle wygodne rozwiązania. Jak zostało już wspomniane wcześniej, dania otrzymuję praktycznie pod same drzwi. Ponadto spożywam posiłki o określonych godzinach, dzięki temu nie tracę cennego czasu na dokonywanie zakupów czy gotowanie.

 

Dodaj komentarz