Dieta DASH


Dieta DASH to tytuł książki, której autorami są Andy De Santis i Luis Gonzalez. Premiera nastąpi 17 sierpnia.

Chcesz zgubić zbędne kilogramy i obniżyć ciśnienie krwi? Dieta DASH jest idealna dla Ciebie i dla każdego, kto chce się zdrowo i smacznie odżywiać. Książka zawiera 90 przepisów, które przygotujesz w maksymalnie 30 minut!

Rozpocznij dietę DASH z pomocą 21-dniowego jadłospisu. Towarzyszą mu tygodniowe listy zakupów. W książce znajdziesz szybkie i proste przepisy, które pozwolą ci schudnąć i obniżyć ciśnienie krwi.

Przedstawiony w książce prosty opis diety, jak również 90 przepisów do zrealizowania w maksymalnie pół godziny i 21-dniowy plan posiłków pomogą każdemu, kto chce obniżyć ciśnienie krwi dzięki pysznemu i łatwemu do przygotowania jedzeniu.

Wśród przepisów znajdziesz m.in.:

– słodko-ostrą wieprzowinę w liściach sałaty,
– placki krabowe z surówką z kapusty,
– spaghetti z grzybami czosnkowymi,
– śniadaniową zapiekankę ze szpinakiem i pieczarkami,
– cynamonowe ciasto z kubka z brązowym cukrem.

Poznaj także domowe przyprawy, sosy i przepisy, które pomogą ci wydobyć pełnię smaku nie dzięki soli, ale szerokiej gamie ziół i przypraw.

O autorach

ANDY DE SANTIS jest dyplomowanym dietetykiem z Toronto. W swojej prywatnej praktyce skupia się na rozwiązaniach żywieniowych dostosowanych do potrzeb klienta. Można o nim więcej przeczytać na stronie AndytheRD.com.

LUIS GONZALEZ jest dyplomowanym dietetykiem i twórcą przepisów z Chicago. Wieloletnie doświadczenie nauczyło go, jak wielkie znaczenie w leczeniu chorób przewlekłych mają zbilansowane posiłki. Można o nim więcej przeczytać na stronie LGfoodphotography.com

Dodaj komentarz