Dekoracje boho w projekcie mieszkania


Czy w nowoczesnych projektach wnętrz jest miejsce na naturalne piękno? Aranżacje zaprojektowane przez Mussi Concept Studi przekonują, że modern może iść w parze z naturą, być tłem dla oryginalnych dekoracji, zaczerpniętych wprost ze środowiska naturalnego. Z kolei natura ujarzmiona przez zdolnego artystę pozwala tworzyć nietuzinkowe dekoracje w stylu boho, które dodają uroku nowoczesnym wnętrzom.

Projekty nowoczesnych wnętrz a boho

Biel, beż, szarość – połączenie idealne dla nowoczesnego mieszkania, tło dla wyjątkowych dekoracji w stylu boho. Projekt wnętrza autorstwa Mussi Concept Studio umiejętnie łączy te wszystkie subtelne barwy w spójną całość. Chłodne odcienie zostały przełamane ciepłymi, jasnymi odcieniami drewna. Tapety przedstawiające artystyczne fantazje, ukazujące roślinność, przełamują rutynę spokojnych i gładkich powierzchni. Architekt wnętrz zadbał także o to, aby we wszystkich pomieszczeniach nie zabrakło dekoracji w stylu boho. Pojawiają się tutaj: ażurowa lampa pleciona, dekoracja ścienna wykonana z trawy morskiej, wykonane z liścia palmowego plecionki, ukazujące niepowtarzalne wzory, zaprojektowane i wykonane przez rękodzielnika.

Wnętrza spójne z trendami 2022

Najnowsze trendy w architekturze wnętrz stawiają na pierwszym miejscu komfort mieszkania. Aranżacje mają być naturalne i wygodne, oparte na kolorystyce barw ziemi. Projekt Mussi Concept Studio perfekcyjnie łączy w sobie nowoczesność i naturalne piękno. Wnętrze w stylu modern natural jest jasne, przestronne i funkcjonalne. Gładkie powierzchnie są tłem dla kompozycji z suszonych traw oraz dla dekoracji w stylu boho. Detalem, który ożywia wszystkie pomieszczenia w mieszkaniu, są zielone rośliny doniczkowe. Ten ożywczy akcent przełamuje rutynę subtelnych barw. Cała aranżacja jest spokojna, wyciszona, harmonijna – sprzyja wypoczynkowi, wycisza emocje, pozwala poczuć się komfortowo, po prostu jak u siebie.

Łazienka w stylu modern natural

Beże, szarości i brązy to trio idealne dla aranżacji modern natural. Łazienka zaprojektowana przez Mussi Concept Studio posiada także szklaną przegrodę oraz lustra, które optycznie powiększają wnętrze. Nowoczesne meble i dodatki cechuje prostota i funkcjonalność. Aranżację ożywiają akcepty: suszona trawa pampasowa oraz zielona roślina o zwisających pędach. Punktowe oświetlenie delikatnie rozjaśnia wnętrze, sprawia, że łazienka jest zacisznym miejscem, stworzonym do relaksu i odnowy.

Biuro projektowe Poznań

Architekt wnętrz Mussi Concept Studio, bazując na swoich dotychczasowych doświadczeniach, stworzył przestrzeń, która jest nie tylko naturalna ale i nowoczesna. Mieszkanie posiada salon połączony z aneksem kuchennym – dopasowanym stylistycznie i kolorystycznie do charakteru mebli wypoczynkowych. Brak nadmiernej ilości dekoracji sprawia, że wnętrze jest harmonijne, posiada pewną dozę minimalizmu. Wstępujące w otoczeniu akcenty drewna ocieplają aranżację. Dopasowane do indywidualnych potrzeb biuro oraz sypialnia są komfortowe i eleganckie. Dekoracje i akcenty w stylu boho nadają wnętrzom indywidualnego charakteru.

Dodaj komentarz