Dębiec wart Poznania. I jaki oszczędny!


Wykończone i energooszczędne mieszkanie w ciekawej lokalizacji, a do tego w cenie niższej niż 200 tys. zł? Red Park zaprasza w sobotę 23 listopada na Dzień Otwarty do nowego, gotowego budynku na Dębcu.

Osiedle Red Park* powstaje przy ul. 28 czerwca 1956 r., tuż obok Lasku Dębieckiego, w pobliżu autostrady A2. W ofercie dewelopera są mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe z balkonami i tarasami. W otoczonej zielenią scenerii zlokalizowano budynek o białej elewacji ozdobionej kompozytowymi, stylowymi deskami. To, co wyróżnia inwestycję wśród innych poznańskich projektów mieszkaniowych, to jednak przede wszystkim oszczędności eksploatacyjne, jakie budynek przyniesie swoim przyszłym mieszkańcom.

O tym, jak wiele można oszczędzić, wybierając mieszkanie w Red Parku na Dębcu, będzie się można przekonać już w sobotę w godz. 10-14 podczas Dnia Otwartego. Potencjalni klienci poznają nowoczesne technologie, jakie zastosowane zostały podczas budowy (listwy ledowe, zwiększona warstwa izolacji styropianem, wywietrzniki, zastąpienie drewna na elewacji szlachetnym substytutem, termooszczędne drzwi), a także będą mogli wziąć udział w warsztatach skutecznego oszczędzania. Dodatkowo poradą służyć będą eksperci od urządzania mieszkań i projektanci.

„Kalkulator oszczędności” podpowie natomiast, ile można będzie oszczędzić na czynszu w ciągu roku, 3 lat, 5 lat 10 lat, mieszkając w Red Parku w porównaniu z przykładowym mieszkaniem konkurencji.

W ofercie Red Park są zarówno mieszkania w standardzie deweloperskim, jak i wykończone. Ceny wykończonych zaczynają się już od 195 tys. zł brutto.

 

 

 

Dodaj komentarz