Czesław Mozil wraca do Puszczykowa


Po ostatnim fantastycznym, kwietniowym występie i gorącym przyjęciu przez publiczność w Puszczykowie, Czesław Mozil zarzuca akordeon na plecy i wraca do swojej wiernej publiczności. 28 maja w Hotelarni Puszczykowo zabrzmi ponownie repertuar spod znaku Solo Act.  Początek o g.19.

Czesław Mozil w Hot-Spalarnia Puszczykowo

Czesław Mozil wystąpi w Hot-Spalarnia Puszczykowo.

Idea koncertów Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 10 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał gdzie się dało. Podróże po małych miejscowościach potocznie nazywanych „Polską klasy B” miały na celu spopularyzowanie muzyki polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa oraz pokazanie  Czesława Mozila, szerszej publiczności jako alternatywnego grajka znanego głównie jako juror telewizyjnego show.

Zgodnie z zamysłem artysty, muzyczna wędrówka po antypodach kraju utrzymywała balans pomiędzy telewizyjną popularnością Czesława Mozila a jego artystyczną działalnością. Projekt okazał się dużym sukcesem.  Solowe występy duńskiego muzyka cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród młodzieży jak i starszych miłośników muzyki.  Zabawna konferansjerka, nietuzinkowe żarty i intymny klimat małych knajpek i domów kultury stwarzają artyście unikalną możliwość szczególnego kontaktu z wielopokoleniową publicznością.  Efektem tych spotkań jest mające status Platynowej płyty DVD „W moim maluteńkim świecie”.

Repertuar występów Solo Act zawiera największe przeboje z płyty „Debiut” i „POP” oraz kompozycje z najnowszego albumu „Czesław Śpiewa Miłosza”.  Każdy z utworów poprzedzają opowieści o genezie jego powstania oraz autobiograficzne wyznania artysty. Lech

Dodaj komentarz