29 i 30 czerwca – Antoni Syrek-Dąbrowski
Jeden z najbardziej znanych obecnie standupowców przyjedzie w ostatnie dni czerwca do Poznania z programem „O tym nie rozmawiamy”. Będzie trochę niezręcznie, trochę głupio i bardzo ludzko. Wieczór raczej dla widzów dorosłych, którzy rozumieją, że czasem jedyną sensowną reakcją jest śmiech.
Więcej na stronie standupera na Facebooku.
RB, fot. materiały prasowe