Clicktrans – tu zlecisz transport przesyłki


Planujesz przeprowadzkę lub chcesz przewieźć coś dużego? Teraz wystarczy wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl a już po chwili otrzymasz najbardziej korzystne oferty transportu na trasach w Polsce i za granicą. Serwis działa od 2010 roku w internecie.

Clicktrans

Clicktrans.pl jest największym serwisem w Polsce łączącym osoby i firmy szukające transportu z przewoźnikami. Serwis umożliwia przewiezienie wszystkiego i wszędzie. W ten sposób można zlecić na przykład przeprowadzkę, transport mebli, transport samochodów, transport motocykli i skuterów, transport palet oraz np. zwierząt.

Przewoźnicy korzystający z Clicktrans każdego dnia przemierzają setki kilometrów po Polsce i całej Europie. Dzięki Clicktrans mogą teraz zdobyć nowe zlecenie i zabrać przesyłkę przy okazji. Dzięki temu osoby zlecające transport mogą zaoszczędzić do 60% kosztów transportu przesyłki.

Jak działa Clicktrans.pl?

  • Wystarczy, że wystawisz darmowe ogłoszenie w serwisie – wybierzesz kategorię Twojej przesyłki, opiszesz jej wymiary, wyznaczysz trasę i termin realizacji (nie powinno zająć Ci to dłużej niż 2 minuty!).
  • Po chwili otrzymasz atrakcyjne oferty od firm transportowych, które jadą tą samą trasą i mogą zrealizować Twoje zlecenie „po drodze”. Dodatkowo, ponieważ oferty składane są w formie aukcji „w dół”, a przewoźnicy konkurują o Twoje zlecenie, możesz dodatkowo zaoszczędzić.

Clicktrans działa nie tylko w Polsce ale i w Europie: http://clicktrans.com/.

Kiedy warto skorzystać z Clicktrans.pl?

Clicktrans jest przydatny zarówno jeśli chcemy zlecić transport przeprowadzki czy transport samochodów lub jeśli zakłady produkcyjne, sklepy chcą umożliwić opcję dostawy towarów swoim klientom.

Jak wybrać przewoźnika?

Wszyscy przewoźnicy działający na Clicktrans są zweryfikowani. Proces weryfikacji jest bardzo dokładny więc można mieć pewność, że przesyłka powierzona przewoźnikowi jest bezpieczna. Dodatkowo wszyscy przewoźnicy posiadają komentarze innych użytkowników więc  dysponujemy rekomendacjami osób które wcześniej skorzystały z serwisu.

Czy korzystanie z Clicktrans.pl wiąże się z kosztami, gdy szukam transportu?

Nie! Clicktrans.pl powstał po to, aby pomóc oszczędzać poprzez łączenie potrzeb osób szukających transportu z przewoźnikami, którzy dysponują wolną przestrzenią ładunkową.  Szacuje się, że zlecając transport z Clicktrans.pl Polacy zaoszczędzili do tej pory ponad 20 milionów złotych!

Ostatnio przewiezione przesyłki do lub z Poznania:

Transport SZAFY DO WARSZAWY z Poznania za 190 zł (oszczędność 107 zł)

Transport 2 paczek z Poznania do Belgii za 230 zł (oszczędność 129 zł)

Przewóz palety z Włoch do Poznania za 650 zł (oszczędność 366 zł)

Transport Mitsubishi z Niemiec do Poznania za 850 zł (oszczędność 478 zł)

Przewóz kota z Poznania do Wielkiej Brytanii za 400 zł (oszczędność 530 zł)

Wyceń transport Poznań tutaj >>

Dodaj komentarz