City Park Fashion Show – Gala Polskiej Mody na bis


Wyróżnienie otrzymała także Magdalena Wiśniewska-Kukuła, autorka kolekcji FLOWERS AND WAVES. Od strony scenicznej oznaczało to wielowariantowość i kompatybilność wszystkich elementów. Dawało możliwość stworzenia kilkudziesięciu ślubnych kreacji.

Główną Nagrodę w 44. Edycji Konkursu o Srebrną Pętelkę otrzymała Sherlock Holmes w wersji kobiecej – Elżbieta Mazurek. Jej kolekcja SHERLOCKED była ubrana w długie płaszcze i peleryny, koszule i sukienki z wysokimi kołnierzami. Uzupełnieniem była torebka inspirowana kaburą do pistoletu (to czy była pusta czy też nie dla publiczności pozostało tajemnicą).

Kolekcja Bosca Fashion autorstwa Kamili Jankowska, ukazała się nam jako polska marka firmująca kolekcje sukien wizytowych, koktajlowych i wieczorowych. Elegancja łączyła się z ekstrawagancją. Tak też poznaliśmy zdobywczynię Statuetki Złotej Pętelki – największego i najbardziej pożądanego wyróżnienia modowe w Polsce dla projektantów, producentów, osób związanych ze światem mody. W imieniu laureatki odebrała ją Wiesława Maj.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz