City Park Fashion Show – Gala Polskiej Mody na bis


„Jeśli moda w Polsce może inspirować Europę to na pewno ze względu na pokazy mody, które organizuje Polska Akademia Mody” – mówili uczestnicy „City Park Fashion Show 2 – Gali Polskiej Mody”, która odbyła się 21 listopada w Poznaniu. W wydarzeniu wzięło udział wielu znamienitych gości m.in.: Eliza Hirsch z City Parku; były kandydat na Prezydenta RP Waldemar Witkowski oraz Paweł Janaszek, który przybył na galę specjalnie ze Stanów Zjednoczonych. Patronat medialny sprawował „Nasz Głos Poznański”.

„Moda to deklaracja własnej wolności” – potwierdziły to pokazy nagrodzone najbardziej prestiżowymi wyróżnieniami w świecie polskiej mody, które przyznaje Kapituła Polskiej Akademii Mody. Kropką na „i” była okolicznościowa Statuetka Kapituły „Dobry Człowiek”, którą w finale gali otrzymał Stefan Kostecki, prezes Polskiej Akademii Mody.

Partnerami biznesowymi i medialnymi wydarzenia byli: Moda w Polsce, Telewizja STK, Firma Zawada, Press Service, Hair Studio Magdaleny Kwiatkowskiej, Moda i Ja, Poznański Prestiż, Magazyn Ona, Nasz Głos Poznański.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz