Ciepło bez opłat


Od środy, 1 sierpnia Poczta Polska nie pobiera opłat od rachunków za ciepło. Klienci Dalkia Poznań mogą płacić nie ponosząc żadnych kosztów.

 

Na mocy podpisanej umowy pomiędzy Dalkią Poznań a Pocztą Polską, klienci Dalkii Poznań nie będą obciążani żadnymi opłatami dodatkowymi w przypadku płatności rachunków za ciepło. Wraz z fakturami za miesiąc lipiec klienci poznańskiego dostawcy ciepła otrzymają blankiety wpłat wraz z kodem kreskowym. Opłata rachunków za pośrednictwem tylko tych blankietów jest warunkiem skorzystania z bezpłatnej usługi w placówkach Poczty Polskiej.

W związku ze zmianą siedziby Dalkii Poznań, na przełomie września i października zamknięta zostanie kasa w budynku przy ul Świerzawskiej 18, dlatego zastosowane zostało rozwiązanie, które zapewnia klientom Dalkii możliwość opłacenia rachunków w pobliżu miejsca zamieszkania lub pracy bez dodatkowych kosztów.

1 komentarz

  1. lila pisze:

    to znaczy, że dalkia z Poznania wyprzedza zapytania swoich klientów i kompleksowo zalatwia sprawy…
    + dla dalkii, a może zrobicie w gazecie mały kącik z rankingiem tych co pomagają lepiej żyć, ale i tych co utrudniają życie? warto wspierać myslących

Dodaj komentarz