Chris Jarrett w Scenie na Piętrze


11 lutego w Scenie na Piętrze wystąpi Chris Jarrett, gwiazda światowej pianistyki. 

 Chris Jarrett w Scenie na Piętrze

Chris Jarrett jest nie tylko młodszym bratem słynnego Keitha Jarretta. To pianista niezwykle kreatywny i równie uzdolniony. W swojej twórczości czerpie pełnymi garściami zarówno z muzyki klasycznej, improwizacji jazzowej, jak i europejskiej muzyki ludowej. Z niesłychaną swobodą spaja wiele muzycznych światów. W jego grze umiejętnie łączy się szeroki wachlarz inspiracji. Pobrzmiewają tam echa Sergieja Prokofiewa, jak i Charlesa Mingusa czy Franka Zappy. Pianistyka Chrisa Jarretta cechuje się wszechstronnością, spontanicznością oraz ma wyraźnie indywidualny charakter. W Scenie na Piętrze artysta zaprezentuje swój solowy materiał. 

Dorobek Chrisa Jarretta jest niezwykle bogaty – można w nim znaleźć zarówno płyty na fortepian, organy, jak i muzykę filmową. Ma na koncie również współpracę m.in. z Zoltanem Lantosem, Isabelle Federkeil czy Joulem Zografou. Występował na wielu scenach całego świata. Wielokrotnie pojawiał się w Polsce, a jego koncerty odbywały się w całkowicie wypełnionych salach. Można było go zobaczyć m.in. na organizowanym przez Leszka Możdżera EnterEnea Festival.

Miejsce: Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8a, Poznań.

Data: 11.02.2024, godz. 18.00

 Ceny biletów:
– 50zł przedsprzedaż,
– 60zł w dniu koncertu. 

 Bilety do nabycia: https://www.bilety24.pl/koncert/486-chris-jarrett-11-02-2024-poznan-scena-na-pietrze-101038?id=559033

Dla Czytelników mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia na ten koncert. Zabawa trwała do 8 lutego, do godz. 20. Laureatów poinformowaliśmy mailowo z prośbą o pilne potwierdzenie chęci skorzystania z zaproszeń.

Zobacz inne nasze konkursy – kliknij tutaj

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

 

Dodaj komentarz