Caravans Salon Poland 2023 startuje już jutro!


Najważniejsze wydarzenie w branży caravaningowej w Polsce rozpocznie się 26 października i potrwa do niedzieli. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich zaprezentują się czołowi producenci oraz dealerzy najpopularniejszych marek pojazdów. Jak zwykle nie zabraknie również ciekawych stref tematycznych i inspirujących gości, dla których vanlife to codzienność.

Caravans Salon Poland 2023

Targi Caravans Salon Poland 2023 odbędą się od 26 do 29 października w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To zdecydowanie największe wydarzenie caravaningowe
w naszym kraju. Jeszcze kilka lat temu ekspozycja kamperów była częścią targów Poznań Motor Show, a dziś swoim rozmachem i liczbą pawilonów dorównuje najpopularniejszej imprezie motoryzacyjnej w kalendarzu Grupy MTP.

– Targi rozkwitają razem z branżą caravaningową. Pomału dorównujemy podobnym wydarzeniom, organizowanym na Zachodzie. Jesteśmy dumni z tego faktu – zaznacza Miłosz Jankowiak, dyrektor targów Caravans Salon Poland.

Bogata ekspozycja

Caravans Salon to setki kamperów i przyczep oraz dziesiątki innych rozwiązań dla caravaningu
i turystyki kempingowej. Powierzchnia wystawiennicza rozciągająca się na 7 pawilonów i ponad  45 000 m2 powierzchni, daje możliwości do zaprezentowania polskiego rynku caravaningowego
w pełni. Na imprezie obecni będą wszyscy najważniejsi producenci, dealerzy i firmy związane z branżą caravaningu w naszym kraju. Swoją obecność potwierdziło już  ponad 120 firm prezentujących ofertę ponad 250 marek.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz