Bieg w Dobrym Kierunku


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Komornikach zaprasza 15 czerwca na II edycję „Biegu w Dobrym Kierunku”. W tym roku organizatorzy proponują biegaczom dwa dystanse: 7 km i 14 km. Bieg organizowany jest we współpracy z gminą Komorniki, Wielkopolskim Parkiem Narodowym i Muzeum Rolnictwa w Szreniawie.

Bieg w Dobrym Kierunku

– Nasz kierunek to ochrona przyrody i edukacja ekologiczna – informują organizatorzy.  – Z wpisowego część kwoty od każdego zawodnika przeznaczona zostanie na działania ekologiczne na terenie gminy Komorniki i WPN. Cel każdej edycji biegu będzie inny, a w tym roku wspólnie z działem edukacyjnym WPN planujemy organizację warsztatów przyrodniczych dla dzieci z Akademii Sportu GOSiR. Zachęcamy biegaczy i miłośników przyrody do udziału w naszym wydarzeniu wraz z całymi rodzinami. Imprezie biegowej towarzyszyć będą m.in warsztaty przyrodnicze i z eko-recyklingu oraz animacje sportowe i edukacyjne dla dzieci. W dniu zawodów będzie można także bezpłatnie zwiedzić ekspozycje Muzeum Narodowego Rolnictwa w Szreniawie.

Start i meta BIEGU: godz. 10 – Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie. Limit uczestników biegów: 250 osób.

Opłata startowa: 55 zł do 31 maja, 65 zł od 1 czerwca do 12 czerwca. Zapisy przyjmowane są do 12 czerwca do godz. 22:00.

Dla Czytelników mieliśmy trzy pakiety startowe – do wyboru bieg 7 lub 14 km. Zabawa trwała do 12 czerwca, do godz. 16.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

Fot. Materiały prasowe

Dodaj komentarz