Bezpłatne szkolenia dla architektów z ogrzewania


W każdy czwartek między godziną 17 a 19 Galeria Wnętrz Arkada w Poznaniu staje się salą wykładową, w której spotkać się mogą wszyscy architekci, projektanci, dekoratorzy, ale też osoby zainteresowane urządzaniem, wykańczaniem czy budową domu. Podczas takich spotkań specjaliści z salonów, które mieszczą się w Galerii mówią o najnowszych materiałach, technologiach, modach i światowych trendach.

kalmar

Galeria Wnętrz Arkada to miejsce przyjazne indywidualnym klientom, ale także architektom wnętrz. Tutaj można znaleźć produkty najlepszych światowych marek dobrane według najnowszych światowych tendencji.

Kolejne szkolenie zapowiada się bardzo interesująco. W najbliższy czwartek 24 października zapraszamy na spotkanie z firmą Kalmar, której specjaliści zaprezentują temat „Schować ogrzewanie czy podkreślić nim styl wnętrza?”. Oprócz prezentacji przygotowanej przez Kalmar i zaproponowanych gotowych rozwiązań doświadczonych projektantów, będzie można skonsultować swoje pomysły i stworzyć nowe w oparciu o zdobyte informacje.

Firma Kalmar posiada szeroką ofertę grzejników zarówno pod względem wymiarów, kolorystyki jak i wykończenia. Specjaliści firmy doradzają klientom, jak w sposób najbardziej ekonomiczny ogrzać dom, oferują kompleksową obsługę począwszy od projektu aż do jego realizacji. W trakcie obsługi proponują dobór kotła oraz grzejników. W ten sposób firma Kalmar realizuje swoje motto „Ciepło na miarę”.

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne. Zapisywać się można poprzez formularz online na stronie Galerii Wnętrz Arkada lub telefonicznie pod numerem 502 305 500.

Dodaj komentarz