Bezpłatne badania dla kobiet w ciąży


Bezpłatne badania dla kobiet w ciąży odbędą się 2 i 3 marca w Centrum Handlowym Auchan w Swadzimiu, ul. Św. Antoniego 2 w godz. 11.00 – 16.30.

– Ciąża to wyjątkowy moment w życiu kobiety, a my jesteśmy po to, aby pokazać jak świadomie czerpać z niego jak najwięcej radości. Chcemy, aby każda kobieta czuła się doceniona i pewna swoich codziennych kroków – mówi  Anna Kuran z Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo. – Na bezpłatnych corocznych spotkaniach poszerzamy wiedzę kobiet o ciąży i macierzyństwie. Propagujemy zdrowy styl życia, zachęcamy do regularnych badań.

W tym roku startuje VIII edycja bezpłatnych badań i konsultacji dla kobiet w ciąży “Szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko”. Spotkania odbędą się w 19 miastach. Z bezpłatnych badań pod okiem rzetelnych ekspertów skorzystać może mnóstwo przyszłych mam.

Cele to:

– Ochrona zdrowia mamy i dziecka;

– Poszerzenie wiedzy na temat zdrowia , pielęgnacji i rozwoju dziecka;

– Przygotowanie do świadomego macierzyństwa;

– Bezpłatne badania USG, USG 4D.

W ramach spotkań fundacja bezpłatnie oferuje:

Badania USG – 2 gabinety USG, USG 4D.

Porady ekspertów – zapraszamy kobiety do skorzystania z porad ekspertów m.in.: położnej, pielęgniarki rodzinnej, konsultanta laktacyjnego, douli, fizjoterapeuty, dietetyka, ekspertów szkół rodzenia. Przyszłe mamy będą miały mozliwość konsultacji w zakresie pozyskiwania i przechowywania komórek macierzystych krwi pępowinowej, które w razie potrzeby będą służyć zdrowiu dziecka lub w przypadku zgodności genetycznej – innym członkom rodziny.

Więcej na: http://www.szczesliwe.macierzynstwo.pl/

 

Dodaj komentarz