Bez zmian na szczycie AZS Poznań


Nieustannie wspierają nas polskie i wojewódzkie związki sportowe, a także Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe i Zarząd Główny AZS. Ogromną rolę w rozwoju naszej działalności mają sponsorzy – do największych z nich należą ENEA S.A. (koszykówka), TALEX (tenis) i REBIS (sport studencki). Wśród wielu innych sponsorów należy wymienić firmy: AL-KO, DISport, Ferma Drobiu MIZGIER Tomasz Mizgier, GIANT, Green Parking, Kancelaria Prawna Piszcz i wspólnicy czy Novotel Poznań Centrum.

Wielką rolę w promocji sportu i informowaniu o naszych sukcesach odgrywają również media, centralne i przede wszystkim lokalne. Bez rodziców i rodzin naszych zawodników, szczególnie tych najmłodszych, trudno sobie nawet wyobrazić jakąkolwiek działalność wśród dzieci i młodzieży z Poznania i Wielkopolski – są oni fundamentem naszych sukcesów.

Wszystkim tym instytucjom, firmom i osobom prywatnym wielkie, wielkie podziękowania za wszelkie wsparcie, jakiego udzielają nam na co dzień! Wielkie podziękowania należą się też oczywiście wszystkim azetesiakom z Wielkopolski: zawodnikom, trenerom, działaczom i pracownikom biura, którzy przyczynili się do budowy siły i pozycji naszego AZS w ostatnich latach.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz