Gang rowerowych królików i świecące abażury nad głowami, czyli piątek w gminie Czerwonak


Jutro sporo się będzie działo w gminie Czerwonak.

Podwórko pełne bajek
14 września w godzinach od 16:00 do 19:00 na placu zabaw przy TBS Czerwonak w Koziegłowach zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy a w szczególności dzieci na spotkanie promujące wydanie płyty z bajkami – „Podwórkowego Zoo”, czyli słuchowisko dla najmłodszych. Płyta została nagrana przez aktorki Skansenu Teatralnego, dobrze znane już w Czerwonaku. Tym razem będzie je można zobaczyć i usłyszeć w nieco innej roli. W ich wykonaniu usłyszymy bajki, które znalazły się na przygotowywanej od miesięcy płycie.Oprócz tego na dzieci czeka wiele atrakcji, warsztaty i akcje plastyczne, animacje i zabawy. Rozstrzygnięty zostanie również Konkurs Plastyczny „Ptasie trele-morele”, rozdane zostaną dyplomy i nagrody. Wszystko to odbędzie się na placu zabaw przy TBS Czerwonak w Koziegłowach.

 „Alicja”… w krainie książek
 14 września o godzinie 21:00 Gminny Ośrodek Kultury Sokół w Czerwonaku zaprasza wszystkich mieszkańców na widowisko plenerowe „Alicja” w wykonaniu Teatru Fuzja.

W surrealistyczny świat Alicji wprowadzą widzów gang rowerowych królików, wyjątkowe machiny (np. trzy metrowa księga), postaci jak ze snu z podświetlanymi abażurami nad głową, monstrualne grzyby, efekty pirotechniczne oraz wspaniała muzyka.
Historia Alicji okraszona jest ogromnym poczuciem humoru i wyobraźnią, a aktorzy przenoszą widzów w nieznany, dziwny i ciekawy świat. Wszystko to sprawia, że każdy… i mały i duży widz znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!
Spektakl odbędzie się na parkingu przy targowisku w Koziegłowach.
Wstęp wolny.
Reżyseria: Anna i Tomasz Rozmianiec
Muzyka: Sosen
scenariusz, scenografia: zespół

 Daria Malinowska

Dodaj komentarz