Aukcja najmu lokali użytkowych w miejskim zasobie


11 października o godzinie 12:00 rozpocznie się kolejna aukcja najmu lokali użytkowych organizowana przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych. Spółka do licytacji wytypowała 16 lokali w atrakcyjnych lokalizacjach.

aukcje najmu lokali w Poznaniu

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych kontynuuje swoje działania związane z wynajmem miejskich lokali użytkowych. Aukcja najmu na specjalnie przygotowanej stronie internetowej www.aukcjelokali.pl to stosunkowo młoda inicjatywa spółki, ale cieszy się sporym zainteresowaniem przedsiębiorców. Ta atrakcyjna forma pozyskania lokalu jest odpowiedzią na liczne sugestie ze strony potencjalnych najemców. Teraz bez wychodzenia z domu można wylicytować atrakcyjny lokal pod własną działalność gospodarczą.

Kolejna aukcja najmu rozpocznie się 11 października o godzinie 12:00. Jej przedmiotem będzie 16 lokali użytkowych. Lokale są mocno zróżnicowane pod kątem powierzchni. Najmniejszy z nich ma 19 metrów kwadratowych, a największy 160 metrów kwadratowych. Szeroka oferta pozwala przedsiębiorcom dopasować lokal do własnych potrzeb zarówno pod kątem prowadzonej działalności, jak i możliwości finansowych. Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych zadbał jak zawsze o atrakcyjne lokalizacje. Podczas październikowej aukcji będzie można wylicytować lokale między innymi przy ul. Woźnej, ul. Wronieckiej, ul. Półwiejskiej czy ul. Kraszewskiego.

Aukcja najmu lokali użytkowych rozpocznie się 11 października o godzinie 12:00. Warunkiem uczestnictwa jest konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu do dnia 10 października 2022 r. Wszystkie oferty ze zdjęciami oraz regulamin aukcji znajdują się na wyżej wymienionej stronie internetowej. Warto wspomnieć, że lokale można wcześniej obejrzeć po uprzednim kontakcie z administratorem. Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcji na www.aukcjelokali.pl.

 

Dodaj komentarz