Atrakcyjny weekend na MTP!


Targi MUSIC LAB, Wystawa Psów, Targi DOM MIESZKANIE WNĘTRZE, koncerty Kultu i Pasion de Buena Vista – na MTP w ten weekend każdy znajdzie coś dla siebie!

26-27 października, w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się kolejne Targi z cyklu DOM MIESZKANIE WNĘTRZE, organizowane przez redNet Media. Organizatorzy, wspólnie z Wystawcami będą zachęcać do podjęcia decyzji o zakupie własnego M jeszcze w tym roku. Targi będą doskonałym miejscem zarówno dla poszukujących najlepszej oferty mieszkaniowej w mieście, jak i dla wszystkich, którzy decyzję o zakupie nowego mieszkania muszą odłożyć, decydując się na zmiany w posiadanych już wnętrzach. Ceny biletów: 10 zł/pojedynczy, 15 zł/rodzinny. Wjazd płatny od strony ul. Głogowskiej (przy Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych)

Na Targach Muzyki, Sceny i Oświetlenia MUSIC LAB od piątku ponad 20 wystawców prezentuje swoją ofertę sprzętu oraz usług. Każdy, kto zawodowo lub prywatnie interesuje się muzyką, może obejrzeć i przetestować najciekawsze instrumenty i urządzenia, a także zasięgnąć rady u specjalistów.

W trakcie Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych będzie można podziwiać 5 000 psów z całego świata. Będzie reprezentowanych ponad 200 ras, których przedstawiciele będą brać udział w wielu konkursach. Na zwiedzających czekają również stoiska z psimi akcesoriami oraz punkty gastronomiczne. Wystawa odbędzie się w dniach 26-27 października w pawilonach 3A, 5, 5A, 6 i 6A w godz. 10 – 18. Ceny biletów: do godziny 13:00 bilety normalne w cenie 15 zł, po godzinie 13:00 w cenie 10 zł, dzieci do lat 8 wstęp za darmo.

Kult to zespół, którego przedstawiać nie trzeba. Przez lata działalności zespół dorobił się wielu przebojów i grupy oddanych fanów. Sobotni koncert w Hali nr 2 MTP będzie promował najnowszy, szesnasty już album w historii grupy. Kazik i ekipa słyną z energetycznych i długich koncertów, tak będzie pewnie i tym razem! Początek imprezy od godz. 19, otwarcie drzwi od godz. 18.

Rewelacyjne kubańskie widowisko w wykonaniu zespołu, którego członkowie występowali z legendarnym Buena Vista Social Club, to niedzielna propozycja na niezapomniany wieczór w Sali Ziemi PCC. Pasion de Buena Vista to zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki, pięknej scenografii i porywającej choreografii, która potrafi rozgrzać i porwać do zabawy każdego. Jeśli z wypiekami na twarzy oglądali Państwo Buena Vista Social Club i cenicie muzykę z tego filmu, nie może tam Państwa zabraknąć! Początek widowiska o godz. 19.00 w niedzielę 27 października. Bilety do kupienia za pośrednictwem stron: www.eBilet.pl lub www.eventim.pl.

Więcej o koncercie można przeczytać tutaj.

Dodaj komentarz